תלמידים ממליצים

"את שחר אני מכירה מקצועית על רקע מגוון התנסויות לימודיות, טיפוליות וחווייתיות, הכוללות בין השאר שיעורי צ'י-קונג , תנועה אותנטית וטיפולי שיאצו לאורך זמן. בנוסף אני מכירה את שחר באופן אישי הכרות ארוכה ועמוקה. בעיני, הסקרנות וההתלהבות לחוות שוב ושוב את החיבור המופלא בין גוף, נפש ורוח קיימות בבסיס כל העשייה של שחר. יש לה ידע רחב ועמוק של הגוף הפיזי, המנטאלי והאנרגטי, של הלכי הנפש האנושית, של גישות פסיכולוגיות והתנהגותיות מן המזרח ומן המערב ושל מתודות תרגול שונות הכוללות תנועה ונוכחות. הידע הזה מיושם בחייה ובשיעוריה ברוח חקרנית, ברגישות ובאהבה. אני ממליצה בביטחון מלא ומכל הלב ללמוד עם שחר. לעבוד על הגוף, עם הגוף, דרך הגוף ולחוות תנועה כדרך של נוכחות. 

קרן הופמן – קבוצת צ'י-קונג לנשים 

"אני לומדת יוגה אצל שחר בקיבוץ הזורע. שחר מעבירה את השיעור בצורה ברורה, מקפידה על תנוחות יוגה מדויקות, עוברת בין התלמידים ומתקנת בעת הצורך ומתאימה את קושי השיעור ליכולות התלמידים. השיעורים נותנים לי רוגע, גמישות, הפעלת השרירים, ריכוז והרפיה. זמן השיעור חולף מהר ואני מוצאת את עצמי מחכה לשיעור הבא במהלך השבוע. אני ממליצה מאד לבוא ולחוות את הדרך המיוחדת של שחר בהעברת שיעורי היוגה.

 

ראומה - יוגה רכה

"שחר מורה מצוינת. אני משתתפת בשעורי היוגה שלה ומאד נהנית. שחר שקטה, רגועה, מסבירה יפה איך לבצע את התנוחות, מתייחסת לכל תלמיד באופן אישי. אני מאד ממליצה."

זיוה סלע - יוגה

"אני ממליצה בחום על שחר בראון כמדריכת יוגה. אני משתתפת בשיעוריה של שחר ונהנית מאד מהגישה המקצועית מהגיוון מהידע הרב ומהדרך הנעימה והשלווה בה שחר מעבירה את השיעורים. שחר מאד קשובה ואכפתית"

זהבה כהן - יוגה

"שחר מורה שלי ליוגה וצ'י-קונג.
שחר עובדת באופן מקצועי ורציני עם ראש פתוח. מגלה רגישות ויצירתיות במהלך השיעור ומאד נעימה ביחסה אלי. נוסכת בי תקווה! "


ברכה ענבי - שיעורים פרטיים

"הגעתי אליך עם רמת אנרגיה נמוכה מאד , מבולבלת ובעיקר מתוסכלת בגלל שמבחינה רפואית אני בריאה .
טיפולי הרייקי ופרחי בך עוזרים לי להתמודד הרבה יותר טוב.
לא תמיד קל בטיפולים. חוויתי הצפות רגשיות, השארתי לא פעם דמעות בחדר הטיפולים.
לימדת אותי רייקי 2, וזה הפך להיות חלק חשוב מאד בחיי.
השימוש באנרגיה המרפאה של הרייקי מאפשר לי לטפל בעצמי באופן מיידי כדי לשכך כאבים, ויותר מזה,זהו "מצבר" זמין תמיד שאף פעם לא מתרוקן !
אני ממליצה בחום"

מיכאלה אברהם

"שחר יקרה. 
תודה לך על הטיפול בפרחי באך, שיקוי קסמים שעזר לי מאד. יחד עם הרייקי אני עוברת תהליך של ריפוי גם בגוף וגם בנפש. תודה על הדרך והליווי שלך. 
שמחה שפגשתי אותך.

ח."

Original on Transparent.png
  • laoramilevin-facebook
  • Laoramilevin-YouTube
  • Instagram